Duygu Şifresi Seansı
Hayatınızı Duygu Şifresi yöntemi ile dönüştürmeye hazır mısınız?


Duygu Şifresi (Emotion Code) Seansı

Duygu Şifresi Seansları ile derin dokularınızda tutsak kalmış duygu enerjilerinden özgürleşebilirsiniz. Duygu Şifresi (Emotion Code) uygulaması, holistik hekim, konuşmacı ve Kayropraktör Dr. Bradley Nelson tarafından bulunmuştur. Duygu Şifresi, iç dünyanızdaki görünmez yüklerden kurtulabileceğiniz basit ve güçlü bir yoldur.

Duygu Şifresi çocukların dahi öğrenebileceği basit ve etkili bir yöntemdir. Eğer herkes bu yöntemi biliyor ve uyguluyor olsaydı dünya üzerindeki hastalıkların yüzde 90’ı kaybolur, savaşlar sona ererdi.” Dr. Bradley Nelson

Duygu şifresi auramızdaki renk tayfını düzene sokmak için oldukça işlevsel ve kolay bir yöntemdir.
Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için duygusifresibasak@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.


Duygu Şifresi ve bilinçaltı temizligi sayfam: www.instagram.com/basakpirtini 

Tutsak duygu enerjisi nedir?

Başımızdan geçen önemli olaylar bazı elektromanyetik enerjileri vücudumuzdaki dokularda hapseder. Böylece birtakım hislerimiz tutsak duygular haline gelir. Bu tutsak duygular Dr. Bradley Nelson'a göre stres kaynaklı ağrılara, organların kusurlu çalışmasına ve uzun süre kalırsa hastalıklara sebep olabilir. Tutsak duygular aynı zamanda düşüncelerimiz, seçimlerimiz ve başarılarımız üzerinde önemli etkiler oluşturur.

Anne karnındaki ilk gününüzden itibaren yaşadığımız her anı bilinçaltımız her his, ses, tat, koku ve görüntüyü kaydeder. Bu kayıtlar vücudunuza giren her virüs, bakteri, mantar, tüm yaralanmalarınız, bütün düşünceleriniz, duygularınız ve her hücrenizin tarihini ve kapsar. Bilinçaltı vücudunuzda barınan herhangi bir tutsak duygunun farkındadır ve bunun fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığınız üzerindeki etkilerini tam olarak bilir. Hepsi bilinçaltında kayıtlıdır. Bu kayıtlara girmek kişiye bedeni ve sağlığı hakkında çok önemli bilgiler verebilir. Duygu Şifresi yönteminde tutsak duygu enerjileri bilinçaltından bulunarak çıkarılır ve silinir.

Duygu şifresi hangi durumlar için kullanılabilir?

Tutsak duyguları serbest bırakmak genellikle fiziksel sorunların ve engellerin aniden ortadan kalkması, kötü seyreden ilişkilerin hızla düzelmesi gibi sonuçlar doğurur. Duygu şifresi kullanılarak desteklenecek durumlardan bazıları:

-Anne ve bebeğin yaşadığı doğum travması, düşük veya kürtaj
-Büyük acılar, sevilen kişi veya hayvanın kaybı, geçmeyen keder, ihmal ya da terk edilme
-Geçmeyen yorgunluk, depresyon, endişe, kızgınlık hali
-Kötü ilişkiler, yeni ilişkiler kuramama, boşanma, reddedilme
-Yeme bozuklukları, kilo sorunları, duyguların içselleştirilmesi
-Alerjiler, uzun süreli stres
-Korkular, olumsuz iç diyalog, kendine ya da başkalarına olumsuz önyargı
-Sebebi bulunamayan duygusal kaynaklı ağrılar ve acılar
-Yaşanan fiziksel ve duygusal travmaların izlerinin silinmesi
-Ev, İş ve okul hayatındaki stres, maddi zorluklar
-Özel kişiler hakkındaki tutsak duygular
-Fiziksel hastalıklara yol açabilecek stres

Tutsak kalmış duygular hem fiziksel, hem duygusal bir çok hastalığın ve ağrının görünmez sinsi sebepleridir.

            “Tutsak kalmış duygular acının en az yüzde 50’sini oluşturuyor.” Dr. Bradley Nelson

Önemli bilgi: Bu sitede yayınlanmakta olan tüm yapıtlar eser statüsünde olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Sitede bulunan yazı ve görsellerin site sahibinin izni alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılması ve kopyalanması YASAKTIR. Bu sayfada yer alan bilgiler Dr. Bradley Nelson'ın "Duygu Şifresi" isimli kitabında aktardığı bilgilerden özel olarak hazırlanmıştır. Burada yer alan bilgiler doktor tavsiyesi yerine geçemez. Duygu Şifresi ile tutsak duygu enerjilerinin salınması doktor görüşü veya medikal tedavi yerine geçmez. Tutsak duygu enerjilerinin salınması vücudun kendi kendini iyileştirmesine destek olur. Tutsak duyguların serbest bırakılması büyük bir huzur, içsel denge ve mutluluk getirir. Eğer bir hastalığınız varsa öncelikle bununla ilgili doktorunuz ve sağlık personeli ile iletişimde olmanız gerekmektedir. Yazar ve yayınevi bu kitaptaki uygulamaların doğrudan veya dolaylı kayıp, kaza veya zarara sebep olan sonuçlarından sorumlu tutulamaz. 

“Geleceğin doktoru hiç ilaç vermeyecek fakat hastanın vücudunun bakımı, beslenmesi, hastalığın nedeni ve tedbirleri ile ilgilenmesini sağlayacak.” Thomas A. Edison

Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için duygusifresibasak@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.
Kalp duvarı nedir?

Bilimadamları kalbin beyinden 5000 kat daha fazla elektromnyetik güç yaydığını bulmuşlar. Şükran, minnet, sevgi, neşe dolu olduğumuzda bu pozitif duygular kalbimizin bu enerjisinin daha fazla etrafa yayılmasına sebep oluyor. Bulunan başka bir şey de negatif modda ya da korku dolu olan birisinin kalbinin yaydığı elektromanyetik alan enerjisinin küçüldüğü yönünde. Bu kişi eğer kalbinde şükran, minnet, tutku ve neşe hisseden yani kalbi daha yüksek enerji yayan birisiyle aynı odaya konursa bir süre sonra onun kalbinin de enerjisi artıyor. Her iki kişinin biyolojik kalp ritmi bir süre sonra daha kuvvetli kalp enerjisi olana uyumlanıyor ve negatif duygusal durumda olan kişiyi sakinleştiriyor. Bu durum neden neşeli insanların bizi de neşeli yaptığını açıklıyor. Pek çok doğu öğretisi kalbin enerjisinin artırılması yönünde çalışmalar önerir. 

Dr. Bradley Nelson’ın yaptığı en önemli keşiflerden biri negatif tutsak duygu enerjilerinin genellikle kalbin etrafında toplandığını bulmasıdır. Tutsak duygular özgür bir biçimde sevmemizi, kendimizi sevdirmemizi engelleyen bir “kalp duvarı” yaratır. Kalp duvarı yetişkinlerde görüldüğü kadar kalpleri hassas, açık ve incinmeye müsait çocuklarda da görülür. Kalp duvarı enerjilerini kaldıran çalışma sonrasında kişilerin sevgi alıp verebilme kapasiteleri büyük şekilde artar. Kişinin çocuklarının, ailesinin yaşamları tamamen değişir. Bu çalışma 1 ya da 2 seans sürmektedir. Seansın etkisi genelde birkaç hafta içinde kendini gösterir. Kişinin hayatı bir yıl sonra bambaşka olur. Kalp duvarı kaldırıldıktan sonra çoğunlukla bir daha geri gelmez. Dr. Bradley Nelson danışanlarının yüzde 93'ünde kalp duvarı bulduğunu belirtmektedir. Kas testi kullanarak kalp duvarınız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kalp duvarında 15-30 arası kuvvetli tutsak duygu enerjisi bulunabiliyor. Kalp duvarınız varsa bunu bireysel çalışmada ve grup çalışmasına katılarak kaldırmayı deneyimleyebilirsiniz. Grup seansı için tıklayınız.

Kalp duvarınız varsa;

-Düşük enerji,
-Düşük bağışıklık sistemi,
-Hayat amacında belirsizlik, ya da hayat amacına karşı yeterli coşku duyamamak,
-İlişkilerinde yeterince sevgili hissedememe,
-Hayatınızın aşkını bulamama, kavgalı ilişkiler içinde bulunma,
-Duygusal soğukluk,
-Hayatınıza yeterince bolluk ve bereketi çekememe

hissediyor olabilirsiniz. Kalp duvarınızı kaldırmak tüm bu alanlarda dönüşüme yol açarak bilinçaltında bir kuantum sıçraması yaratır. Peki siz bu tıkanmışlıkları deneyimliyor musunuz? Sizin de kalp duvarınız olabilir. Şimdi artık geçmişinizle barışmaya hazır mısınız?

Kalp duvarını sizin için anlattımDr. Bradley Nelson'ın kalp duvarı sunumu

Duygu şifresi seansının nasıl bir etkisi olur?

Yaşadığımız olayların izlerini terapilerle silmeye çalışsak da organlarımız olumsuz duygu enerjileriyle sarmalanmıştır, bunlar zamanın iyileştiremeyeceği yaralardır. Şu anki ilişkilerinizde farklı hissedip farklı davranmanıza, ve ilişkilerinizin bitmesine yol açabilirler. Tutsak duygular serbest bırakıldığında üzerinizden büyük bir yük kalkar ve hafif hissedersiniz.

Seans sırasında yıllarca dokularınızda kalan yoğun duygu enerjileri kas testi yöntemi ile bulunarak bir mıknatıs yardımıyla salınır. Bu duyguları bulmak için 60 negatif etki yaratan duygunun yer aldığı bir tablo kullanılır. Tutsak duygular salındıktan sonra kişi kendisini daha hafif hisseder. Seansın esas kişinin hayatı üzerindeki olumlu etkisi bazen birkaç gün ile birkaç ay içinde ortaya çıkar. Hayatı dönüşmeye başlar.


Duygu Şifresi kaç seans uygulanabilir?

Bir yetişkinde her gün 1 duygu tutsak kalırsa bir yılda ortalama 350 kadar tutsak duygu bulunabiliyor. Tek bir seansta 20-40 arası tutsak duygu bilinçaltından temizlenebilir. Kalp duvarı tek bir seansta temizlenebilir. Genelde 8-10 seans kişinin hayatında büyük değişiklik yaratır. Tek bir seans yapılacaksa Dr. Bradley Nelson öncelikle kalp duvarı var mı kontrol edilip temizlenmesini önermektedir. Daha sonrasında kişinin doğumuyla ilgili tutsak duyguları, hayatındaki önemli kişilerle ilgili tutsak duyguları, tıkanıklık hissettiği alanlar ve atalardan gelen miras tutsak duygulara bakılabilir. Bilinçaltı temizliği kişinin kendisini huzurlu ve dengede hissettiği yere kadar devam edebilir.  

Kas testi nasıl yapılır?
Duygu şifresinde bilinçaltındaki kayıtlı bilgilere kas testi (kinesioloji) kullanılarak giriş yapılır. Bunun nasıl yapıldığını aşağıdaki videomdan izleyebilirsiniz. Kas testi kullanarak fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik bedenlerdeki dengesizlikleri bulabilirsiniz. 
Kas testi nedir ve nasıl yapılır?

Duygu Şifresi yöntemi hayvanlarda da kullanılabilir mi?


Dr. Bradley Nelson kitabında özellikle hayvanlardaki duygu şifresi kullanımına özel bir bölüm ayırmıştır. Hayvanlar insanlardan daha hızlı ve etkili bir şekilde duygu şifresi yöntemini kullanarak yaşadıkları kaza, ayrılık, ameliyat, doğum gibi travmalardan kurtulabiliyorlar. Hayvanlarda da davranış bozukluklarına yol açan kalp duvarı olabiliyor. Daha fazla detay için Duygu Şifresi kitabını okumanızı öneririm. Hayvanınızla ilgili çalışmak için bana duygusifresibasak@gmail.com a mesaj atabilirsiniz. Unutmayın hayvanlarımız bizim hastalıklarımızı ve stresimizi aynı şekilde hissederler, bizden önce onlar hasta olabilirler. Hayvanlarımızın problemleriyle ilgili çalışırken kendi üzerimizde de çalışmak problemi gidermede son derece önemlidir. Hayvanlarda duygu şifresi çalışması yanında hayvanlarla iletişim çalışmasını da öneriyorum. Duygu Şifresi seansı nasıl yapılıyor?

Duygu Şifresi seansları telefondan ya da görüntülü konuşma yaparak, veya yanyanayken yapılabilmektedir. Çalışma offline olarak da uzaktan yapılabilir. Çalışmalar 30-45dk kadar sürmektedir. Hayvanlarda bu süre daha kısa olabilir.Bir tutsak duygu nasıl bulunup temizlenir?Duygu Şifresi kitabı

Dr. Bradley Nelson tutsak duygularla ilgili bu keşfini “Duygu Şifresi” adlı kitabında klinik çalışmaları sırasında kaydettiği gerçek olay örnekleriyle anlatmaktadır. Kitabın İngilizcesi www.emotioncodeoffer.com dan ücretsiz indirilebilir. 
BEDEN ŞİFRESİ SEANSI NEDİR?
Beden Şifresi "Body Code", Dr.Bradley Nelson tarafından geliştirilmiş bir programdır. Beden şifresi fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel bedenlerdeki dengesizlikleri gösteren 300'den fazla etkenden bahseder. Dr.Nelson tüm bedenlerdeki dengesizlikleri gösteren çok sayıda tabloyu ilk resimdeki gibi basılı halde ve 2.resimdeki gibi bilgisayar programı şeklinde kullanıma sunmuştur. Beden şifresi uygulayıcısı kas testi ve bedne şifresi programı aracılığıyla çalıştığı kişi yada hayvanın üstündeki dengesizlikleri bulur ve yine bir magnet yardımıyla salar. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal dengesizliklerin altında yatan sebepleri bulmada 6 ana başlıktan çalışılır.


1.Enerjiler 2.Beden sistemleri 3.Toksinler 4.Patojenler 5.Bedensel kaymalar 6.Beslenme ve hayat şekli.

Beden şifresini duygu şifresi seanslarımda kullanıyoruz. Ayrıca her Pazartesi gece 22.30'da grup olarak Beden Şifresi ve Duygu Şifresi seansları yapıyorum. Bilgi için bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj atabilirsiniz. Beden Şifresi ve Duygu Şifresi Grup çalışması

Duygu şifresi ile teke tek olduğu gibi grup olarak da geçmiş travmalar, korkular ve yaşanan olayların negatif tutsak duyguları nazik bir şekilde temizlenebiliyor. Çalışma 1 saat kadar sürüyor. Travmatik veya üzücü bir çalışma değil. Çocuklar da yapabilir. Hep birlikte şifalanmaya ve potansiyelinizi yaşamaya hazır mısınız? 
Hem Duygu Şifresi ve Beden Şifresi ile tanışmanız hem de şifalanabilmeniz için Pazartesi geceleri 22.30'da online grup çalışması yapıyoruz. 

Zoom app ya da skype üzerinden bu çalışmayı internetten yapıyoruz. Katılım payını öğrenmek ve yer ayırtmak için www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden bana e-posta gönderebilirsiniz. Yalnız acele edin gruplar çabuk doluyor 😊

Tüm grup seansları ve çalışmalar için tıklayınız.

Grup çalışmasına katılanların yorumları:
"Çalışmadan önce çok gergindim, başım dönüyor dönüyordu, çarpıntım vardı, huzursuzdum. Sonrasında bi sakınlık, huzur, düşüncesizlik anı oldu. Çok rahatlamıştım. Çalışmanın etkisi mi yoksa psikolojik mi bilemiyorum. Çok güzel bir duygu. Hayatımda 2. kez hissettim düşüncesizlik ve bu şekilde huzuru. Çok teşekkür ederim tekrar." Hale K.

"Merhaba Pazartesi aldığım seansta bel fıtığı için çalışma yapmıştık Başak hanım hatırlarsanız yok böyle bir şey o kadar şaşkınım ki ağrım yok bir an da bitti ben desteksiz yatamam bu ağrıdan bir yerde sürekli oturamam teşekkür etmek istedim Pazartesi yine katılmak isterim. Iyi ki varsınız 🥰💐" Tuğçe A.

"Grup seansında farkına varmadığım, unuttuğum, adlandıramadığım bir çok duyguyu grup arkadaşlarımdan duyarsa farkına vardım. Puzzle gibi. Çok verimli bir seansı, tekrar teşekkür ediyorum Başak hanım 😊🙏🏻" Devrim A.

"Bu sabah uyuya kaldım dün akşam da salınımdan sonra çok rahatladım yatağa zor gittim büyük bir yük kalktı sanki üstümden, uykuya çok faydası var sanırım derin uyku uyuyamayan, uykuya dalamayan arkadaşlarıma tavsiye edeceğim..." Sinem O.

"Dün akşamki grup duygu şifresi seansından sonra hafiflik hissediyorum,çok rahat nefes alabiliyorum gerçekten çok ilginç .Sizi tanıdığım için çok şanslıyım 😊.Artık canlı su içiyorum, bentonit kil içiyorum. Çok araştıyorum, çok okumaya çalışırım ama bu yaptığınız çok ilgimi çekti hemen kitabı alıp okumam lazım😘🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏" Gülnaz S.

Duygu Şifresine katılım nasıl oluyor?
Katılım için gerekli olan sadece 1 bardak enerjik su, bir buzdolabı mıknatısı ve tabii şifalanma niyeti! Her yaştan kişiler bu çalışmaya katılabilirler. Duygu şifresi çalışmasının hamilelikte yapılması önerilmemektedir.


Duygu Şifresi seansının yan etkisi var mı?

Seans sonrasında bilinçaltı temizlenen duyguların işlenmesi için zamana ihtiyaç duyar. Bu süre genelde 2-3 gün alır, bazen 5 gün sürebilir. Herkes farklıdır ve değişik işlenme deneyimleri vardır. Bazı kişiler hiç bir negatif etki hissetmeyebilir, sadece daha iyi hissederler. Bazı kişiler farklı hissederler. Bu farklılık 1-2 gün yorgunluk, geçici soğuk algınlığı semptomlarına, ağlama, uyumada zorluk, canlı rüyalar veya salınan duyguların hafif ekolarına yol açabilir. Bu bir engel gibi gözükse de iyileşmenin iyi bir işaretidir. Çünkü iyileşirken bağışıklık çalışır, şifalanma başlar. Duygu şifresi çalışması sonrasında bol su için, kendinize dinlenmeye zaman tanıyın ki beden enerjisini iyileşmeye ve duyguları daha hızlı işlemeye harcasın. Enerjik dengeye geldikten sonra bir hafta sonra bunlar tamamen geçer. Eskiye göre daha dengeli, sakin ve huzurlu hissedilir. Çoğu kişi öfkede azalma hissettiklerini bildiriyor. Şifalar olsun.  


Işılay Gedik ile birlikte Duygu Şifresini konuştuk...

Duygu Şifresi Seansı alanların yorumları

“Benim Doğal Anneyim Blogu Yazarı Başak Pirtini ile tanışmam lohusalığımın ilk dönemine yani 2010 yılına denk geldi. O dönemde Doğal Anneyim facebook grubunu takibimle birçok önemli konudan Başak sayesinde haberdar olmuştum. İlgiyle grubun postlarını takip ediyor ve uygulamaya çalışıyordum. Sonrasında Başak ile yüzyüze tanışma fırsatım 2014 senesinde oldu. Son 3 senedir benim kişisel gelişimime ciddi faydası olduğunu düşünüyorum. Son dönemde bende gerçekleştirdiği kalp duvarı çalışması ardından işyerinde 2.5 senedir devam eden ve beni ciddi anlamda iç dünyamda üzen konularla yüzleşmek ve sonuçlandırmak gücünü buldum. Çalışmanın ardından sanki bir ok yerinden fırladı ve ben son derece mantıklı şekilde üzerimdeki stresi üzerimden atmayı başardım. Bunun için yürekten çok teşekkür ediyorum. Şu an hali hazırda hala birlikte bazı konularda Başak'dan destek alıyorum ve ciddi faydasını görüyorum.”
Duygu şifresi ve kalp duvarı seansları sonrasında Ebru Baykal, İnşaat Yüksek Mühendisi

************

“Sevgili Başak'a özel teşekkür; …arada birkaç doğal yaşam insanı bir araya kahvaltı etmeye geliyoruz. Dün evimde ağırladım birkaç sevgili hanımı. Herkes gittikten sonra Başak'ın benim için uyguladığı 'DUYGU SALIMI' inanılmaz güzel sonuçları olan, kendimi çoook hafiflemiş hissettiğim bir uygulama idi.  Başak bunun için sana nasıl teşekkür etsem az doğrusu. Hep sevgiyle kal...  Yüreğimizi de iyileştirmek hem de doğal yollarını bilmek çok önemli.”

Kalp duvarı seansı sonrasında Ayla Tığlı, www.yesilev.org

************

"Evet Başakcığım bugün bana harika bir çalışma yaptı. Beden çok katmanlı bir oluşum ve duygu bedeni üzerinde çok pratik ve hızlı bir teknikle çalışıyor. Bilinçli farkındalık ve birçok enerji çalışmasıyla çok aşama kaydediyoruz.  Evet ve bununla birlikte auramdaki tozları süpürdü canım arkadaşım. Ve önce bütün barlarım çalışmaya başladı. Bakalım bu ne yarattı/yaratacak? Olmayı seçtiğin katkı için varlığına minnet Başakcığım. En güzeli de uzaktan da çalışılabiliyor olması. Bundan daha iyi neler mümkün?"

Kalp duvarı seansı sonrasında Aynur Özdal, Access Bars Eğitmeni, Yaşam Koçu, NLP Uzmanı
https://www.facebook.com/GNOSEI-SEAUTON-126991167410444/

************

“Başak Yaykın Pirtini bir duygu şifresi seansıyla tüm hayatımı değiştirdi. Atalarımdan gelen ve asla reiki, nlp, eft gibi başka bir teknikle bulamayacağım tutsak kalmış duyguyu duygu şifresi seansıyla bulduk ve tamamen auramdan uzaklaştırdık. Artık aynı sorunu tekrar tekrar yaşamam gerekmiyor. Eğer sizde bazı sorunlardan muzdaripseniz duygu şifresi ve Başak Yaykın Pirtini çözüm için en iyi kombinasyon...”
Duygu şifresi seansı sonrasında Sinem Oktay, İç Mimar ve Feng Shui Uzmanı, www.sinemoktay.comhttps://m.facebook.com/SoFengShuiVeIcMimarlik/

************


"Hayatımda tanıdığım en olağanüstü kadın. Yine ilmek ilmek işlemiş birşeyler. Boş durmayı sevmez ve yaptığı herşey bir öncekinden daha da iyi olarak katlanarak büyür. Herkes gibi yaşamaz bir günün 24 saatini. O 24 saate neler sığdırdığını bir bilseniz hatta bazen uyku bile olmadan , aslında yaşamadığınızı fark edersiniz. Elimden gelse herkesin hayatına ondan bir parça koymak isterim (her ne kadar paylaşmayı sevmesem de :)) Bir insan herşey olabilir mi demeyin. Onu biraz takip edin ve onun neler olabildiğini ve sizi de nelere dönüştürebileceğini görün."

Duygu Şifresi ve Hayvanlarla İletişim Seansı sonrası, Hazal Başak Ö., İnşaat Mühendisliği Öğrencisi


************

"Koyu çok koyu gri bulutlar aralarına açık grileri de almışlar, 
Açıklar daha hızlı hareket ediyor muzipçe, 'değiş tonton' demiş biri :) 

Aşağıda siyah deniz bir durgun göl, 

Hep fotoğraftır, içindesin şimdi balık olmuş uçuyorsun sakin sakin

Heybeli de yağmur var, sırtlara sis inmiş, 

Islak,  bu sefer taze orman kokusunu taşıyor denizin taaa orta yerine,
Ilık su uçan balığı sevgiyle sarıyor, kayıyorsun...

Burgazada da büyülü sabahtan ...

20 yıl sonra tekrar derinlerde yüzmeye başladım ve bugünkü çok gerçek gerçeküstü ortama  da kendimi kaptırdım. ..

Canım  Başak Pirtini, Eser'in derinlerde yüzme korkusuyla ilgili tutsak duygusu var mı? Silebilir miyiz? Yerine ne koymak istersin? O zaman 'topla topla koy kalbinin üstüne' diye diye sora sora bilinçaltımı bayağı hafifletmiş, sağol dost tüm ince uğraşıların için :) bir kere göz göze diğerlerinde telefonda  bazen 2 saat süren 6-7 seansdan sonra kalp duvarlarımı yıkmış, tutsak duygularımdan arınmış hafiflemiş hissediyorum, korkularıma kadar geldik,kendimi seyrediyorum, bu hafif Eser i seviyorum ve sanırım o da dostlardan olumlu telkinlere çok açık :) Daha iyisi için neler mümkün? :)"

Duygu Şifresi ve Kalp Duvarı seansları sonrası Eser Ö., Bahçıvan


Kalp duvarı çalışması sonrası gelen yorumlar

"Kalbimin duvarlarının olabileceğini ve bunların kırılabileceğini bilmiyordum. En fazlasını istemek yerine azıyla yetinmek öğretisi verilmiştir ya bize, o da öyle değilmiş. Başakcığımla birlikte çalıştığımızdan beri hayatımda herşey güzel çok mutluyum." Rüya Ersavcı, Sanatçı


***********

"Kalp duvarı çalışması sonrasında hayata artık daha ılımlı bakıyorum."
Sedef Avcı, Oyuncu***********
"Duygu Şifresi kalp duvarı çalışmasından sonra bende birşey değişti. Artık olumlu düşüncelere daha rahat odaklanabiliyorum. Eskiden negatiften besleniyordum. Birazda kurban psikolojisi vardı. Artık olayların dışına çıkabiliyorum sanırım. Duygu şifresi bende birşeylerin önünü açtı. Hayatın bize verdiği minik mucizeleri farketmemi sağladı. Yani bakış açısını değiştirmem için bir yol açtı. Bendeki değişime şifa olduğunuz öncülük yaptığınız için teşekkür ederim. Dünyamıza şifa olsun." Serpil A.


************
"Merhaba Başak hanım, kalp duvarı çalışması sonrası ruhsal olarak daha iyiyim. Yaşam tarzı olarak biraz daha rahatladım. Sanki önceki panik halim ve olaylara yaklaşımın biraz değişti ve düşündüklerimi daha rahat söyleyebiliyorum. Mesela araba sürerken daha rahatım, birde daha önce araba sürerken öndeki araca yaklaştığım anda bile çok fazla çarpıntı hissederdim, şimdi o yok. Geçen öndeki bir araca hafif dokundum ama hiç bir çarpıntı ve panik hali yaşamadım, sıradan bir olay gibi yaklaştım, elim ayağım titremedi. Bu olay da kendimi çok iyi gözlemleyebildim. Küçük kızım için yaptığımız kalp duvarı ve doğum travması temizliği sonrasında LGS sınavına girdi. Daha rahattı. Sınava girmeden 1-2 ay önce bana şöyle demişti: 'anne geçen sene sınava girmeyeceğim halde daha çok heyecanlıydım, bu sene daha az heyecan hissediyorum." Yıldız K.

************
"Kalp duvarı çalışmasından sonra birilerine sevgimi söylemekten ve göstermekten ve özellikle birilerinden bir şey istemekten artık eskisi kadar zorlanmıyorum. Başkalarının hatalarına eskisi kadar takık değilim." Dilek B.
************

"Duygu şifresi çalışması yapmadan önce sürekli beni kısıtlayan görünmez bir güç hissediyordum. Öfke, endişe, özgüvensizlik karakterimin parçası sanarken şimdi hayatımda dinginlik var iyi ki sizinle yollarımız kesişmiş çok teşekkürler." Neşe Ç.

************

"Başakcığımın yaptığı duygu şifresi bende tüm yaşamıma yayılmış travmaların ve belki karmaların detoksu şeklinde bir etki yaratmış olabilir. Çalışma sonrasındaki aylarda aile hayatımda geçtiğim zorlu süreçte eski halimle kıyaslanırsa tahmin ettiğimden daha rahat atlattım diyebilirim. Başak bu işi gerçekten ciddi bir özveriyle kendini vererek yapıyor. Ve yaparken nasıl şifrelere tek tek ulaştığına şaşıracaksınız. Bu kadarı tesadüf olamaz diyeceksiniz. Canım Başak özverine, yüreğine, sezgilerine sağlık. 🙏🌿❤"Pınar S.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra kendimde net olarak gözlemlediğim şey başlangıçta aşırı bir rahatlamaydı ama günümüz İstanbul şartlarında bu rahatlama daim olmadi malesef :)) Geçen 1 seneye baktığımda içten içe daha huzurlu olduğumu söyleyebilirim. Yaşanan her şeye daha dingin yaklaşıyorum, hayat telaşesinden daha az yıprandığımı da söyleyebilirim. Karar verirken daha rahat ve netim. Daha fazla iltifat alıyorum ama bu sanırım 10 sene sonra tekrar makyaj yapmaya baslamamla ilgili :)) Yıllardır taşınma gündemimiz vardı ve isteyip maddi anlamda ulaşamadığımız bir daire vardı. Orayı alıp taşındı geçtiğimiz ay. Bu kalp duvarıyla alakalı olabilir mi bilmiyorum ama kısmetin açılması olarak düşünürsek bağlantılı olabilir." Derya D.

************

"Kalp duvarı seansı sonrasında hayatımda çok şey değişti. Hedeflerime odaklanmayı ve kendime zaman ayırmayı öğrendim. Yeni fikirlerin ne kadar yararlı olabileceğini keşfettim ve önyargılarımdan kurtuldum. İnsanlara karşı daha sakin ve anlayışlıyım. Açıkçası bu kadar rahat ve kolay değişebileceğimi düşünmemiştim. "Ceren Y.

************

"Bireysel kalp duvarı çalışmamızın üzerinden iki hafta geçti.Sanki öncesinde göğsümün ortasında büyük bir kaya kütlesi varmış. Çalışmamızın hemen sonrasında orada bir boşluk hissettim ve hala daha hissediyorum o boşluğu. Gerginlikler, öfkelenmeler gün içinde oluyor tabi ama stres yapmıyorum sanki. Önceden yaşadığım gerginlikleri birilerine sürekli anlatmak, öfkemi kusmak isterdim ama şimdi ne gerek var boşver diyorum. Daha 2 haftada bunları hissetmemi sağladığın için sana çok teşekkür ederim Başak. Daha iyi şeyler olması için, daha güzel hissedebilmek için neler mümkün?"
Esra A.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra insanlara karşı daha sabırlıyım. Daha önceden daha çabuk sinirlenirdim şimdi öyle değil. Sağlık açısından da düşünürsek bu kış benim icin daha rahat geçiyor." Nihan Ö.

************

"Başak hayatımda geçirdiğim zor dönemlerde bana duygu şifresini uyguladı ve destek oldu. Özellikle en son geçirdiğim kazadan sonra duygu şifresinin bana çok iyi geldiğini düşünüyorum ve tavsiye ediyorum. Hatta en son seansta küçük kızım da katıldı ve duyguları konusunda çalıştı. İnsanın duygularını tanımlaması, olumsuz duygularının yerine olumlu hisleri koyması çok önemli. Umarım hepimiz kalbimizin duvarında oluşturduğumuz duygu setlerini şefkat ve sevgiyle aşıp, kalbimizi yumuşatabiliriz. Kalbimizin yükü çok ağır ve ağırlıklarından arındırmadığımızda sanki bir girdaba sürükleniyor insan. Teşekkürler Başakcım etrafına hep sevgi saçtığın için 💕💕💕" Esra A.D.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra kendimi daha çok düşünmeye ve diğerlerinin ne düşündüğünü önemsememeye başladım. Gereksiz ve beni mutsuz eden şeyleri, kişileri hayatımdan hiç duraksamadan çıkarabiliyorum. Daha bencil oldum galiba.😂 Kesinlikle gereksiz yük almıyorum. Çok hafifledim." Ece E.

************

"Kalp duvarı çalışmasının bana çok faydası oldu diyebilirim. Özellikle iş anlamında sanki istediklerimi ve hedeflerimi daha iyi gerçekleştirdim. Hatta olmayacak gibi olan bir durum lehime döndü. İşte birlikte çalışmak zorunda olduğun seni zorlayan insanlar olabiliyor. Onlarla ilişkilerde kabüllenme daha kolay olmaya başladı. Durumları artık fazla kişiselleştirmiyorum." Songül E.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra 10 ay içinde tekrar panik atak yaşamadım. Kızımla ilgili evhamım azaldı. Eskiden iç sıkıntım oluyordu o da azaldı." Aslı A.

************

"Yaptığımız kalp duvarı ve sonrasındaki duygu şifresi  çalışmalarımızı değerlendirmem gerekirse şu an geldiğim noktada hayatımda eşimle ve annemle iletişimimde öfkeli iletişimden çıkıp daha sakin anlayışlı iletişime geçtim. Eşime duyduğum sevgiyi hissedebilir oldum. Daha hafif ve nerede olduğumun, ne yaptığımın daha farkında olmaya, daha fazla hissetmeye başladığımı söyleyebilirim." Nihan U.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra eskisine göre daha sabırlı daha huzurluyum. Kalbimdeki o taş gibi ağırlık yok. Daha az telâşlıyım. Bunun etkisini zaman geçtikce daha iyi hissediyorum. İşyerimdeki gergin olduğum bir arkadaşım vardı mesela. Şimdi onunla yavaş yavaş o gerginliği yumuşatıyoruz. Eşime soruyorum. O da olaylar karşısında daha sakin olduğumu söylüyor." Meliha G.

************

"Sevgili Başak hanım, kalp duvarı çalışmamızın üzerinden beş gün geçti. Dünden beri farklı bir huzur, rahatlama duygusu ve umutlu hal içindeyim🙏🏻🌟🍀💜 çok teşekkür ederim, paylaşmak istedim🙏🏻🌿" Süheyla P.A.
Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için duygusifresibasak@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.

Siz de Duygu Şifresini öğrenmek ister misiniz?

Facebook Duygu Şifresi grubu: 

Bilinçaltı hakkında daha fazla okumak için Petek Kitamura'nın bu yazısına bakabilirsiniz.

***************************
Bana ulaşabileceğiniz linkler:

www.BasakPirtini.com

Duygu Şifresi ile ilgili:
Duygu Şifresi Seansı bilgi: http://basakpirtini.blogspot.com/p/duygu-sifresi-seans.html
Facebook Duygu Şifresi sayfası: http://www.facebook.com/duygusifresibasak
Facebook Duygu Şifresi grubu: 
Instagramda Duygu Şifresi: http://www.instagram.com/duygusifresibasak
Bilgi için e-posta: duygusifresibasak@gmail.com

Doğal Annelik ile ilgili:
Doğal Anneyim Blogu: http://dogalanneyim.blogspot.com.tr
Milliyet Blog: http://blog.milliyet.com.tr/bashico
Facebook Doğal Anneyim Sayfası: www.facebook.com/dogalanneyim
Facebook Doğal Anneyim Grubu: www.facebook.com/groups/dogalanneyim
Instagram: www.instagram.com/dogalanneyim
Twitter: www.twitter.com/dogalanneyim
Youtube Başak Pirtini Kanalı: www.youtube.com/channel/UCRoKVtaVHmA48DsvW6Iid_A
Bilgi için e-posta: dogalanneyim@gmail.com

Enerjik Su ile ilgili:
Enerjik Su websitesi: http://enerjiksu.blogspot.com.tr
Facebook Enerjik Su Sayfası: https://www.facebook.com/enerjiksu/
Instagramda Enerjik Su: http://www.instagram.com/enerjiksu
Bilgi için e-posta: enerjiksu@gmail.com

Doğal yöntemlerle hayvan bakımı ve hayvanlarla iletişim:
Bashico Blogu: http://bashico.blogspot.com.tr
Hayvanlarla iletişim seansı bilgi: http://basakpirtini.blogspot.com/p/hayvanlarla-iletisim-seans.html
Köpekler ve İnsanları Blogu: http://kopeklerveinsanlari.com
Facebook Hayvanlardan Mesajlar Sayfası: https://www.facebook.com/hayvanlardanmesajlar/
Instagramda Hayvanlardan Mesajlar: www.instagram.com/hayvanlardanmesajlar

Başak Pirtini'den e-posta ile haber almak için e-bültene üyelik: 
http://eepurl.com/TeYdX