Desteklediğim Doğal Annelerwww.eko-yasam.com

Doğal Doğum, doğal beslenme, ilaçsız yaşam konusunda deneyimli doğal anne Senem Gürez size ekolojik ve ekonomik yaşam danışmanlığı sunuyor. Armağan ekonomisi çerçevesinde yaptığı danışmanlık için Senem, Doğal Anneyim aracılığıyla katılan 2 kişi için 3üncü danışmanlığı armağan olarak veriyor.


www.yesilanne.com
Yeşil Anne Işık Kırgız, bebeklerini ve çocuklarını kimyasal deterjanların zararlarından korumak isteyen doğal anneler için, Mom’s Green markası ile doğal deterjanlar üretiyor. Formaldehit, paraben, fosfat, sülfat, fitalat içermiyor. Zararlı kimyasal kalıntı bırakmıyor. Ailenize ve bebeğiniz hassas cildine zarar vermiyor. Bulaşıklardan, çamaşıra ve yerlere kadar evinizde gerçek ve doğal bir temizlik sağlıyor. Siparişi verirken hediye çeki alanına “dogalanneyim” yazanlar ücretsiz kargo kazanıyor.


www.nerolinn.com

www.nerolinn.com
www.nerolin.com (e-ticaret sitesi)
Doğal annelerden Kimyager Emine Koçer, doğal anneler ve çocukları için organik içerikli kremler, losyonlar, yağlar, sabunlar üretiyor. Tüm içerikler organik sertifikalı olup paraben, petrol türevi ürünler, suni renklendiriciler, sentetik kokular, GDO’lar içermiyor. Nerolinn ürünlerinden alan anneler siparişi verirken hediye çeki alanına “dogalanneyim” yazarak her 50TL’de 5TL indirim hakkı kazanıyor.


www.cizimim.com
Doğal annelerden Duygu Külünkoğlu Meriç, çocuklar ve anneler için özel grafik tasarımlar yapıyor. “Doğal Anneyim”den duyduğunu söyleyen annelere, 60TL üzeri ürünlerde 10TL indirim uyguluyor. 

Dilek İnce Özenel'in Zeytinyağı
İki senedir tadından vazgeçemediğim bu zeytinyağını Doğal Annelerden Dilek İnce Özenel büyük bir titizlikle sadece çevresine yetecek kadar üretiyor. Bebekleriniz için güvenebileceğiniz, ilaçsız, kimyasalsız ağaçlardan topraktan son üretim aşamasına kadar ailesinin kontrolünde üretiliyor. Daha fazla bilgi için Dilek ile yaptığımız röportaja bakabilirsiniz. Siz de bu nefis yağı tatmak isterseniz Dilek ile facebook üzerinden mesajlaşabilirsiniz.


www.b-fit.com.tr
Girişimci Doğal Anneler'den Duygu Aynur Tunçel b-fit Göztepe merkezinde tüm doğal annelere yoga, pilates, yogalates ve çocuk jimnastiği derslerinde özel indirimler uyguluyor. b-fit hakkındaki yazı ve indirim için tıklayın.


www.sofimaya.com
Doğal yaşama meraklı annelerden Aslıhan Hünkar bebekler, çocuklar, yetişkinler ve hayvanlar için kehribar kolyelerde Doğal Anneyim'den duydum diyenlere 5 TL indirim sağlıyor. Yazısı burada.


Not: Buradaki promosyonlar Aralık 2015 itibariyledir. Güncel promosyonlar için lütfen annelerimiz ile siteleri üzerinden iletisime geçiniz.

Başak Pirtini

****************************************************
Şimdiye kadar bize şişe suyu içmenizin en güvenli olduğu öğretildi. Peki suyumuz çocuklarımız ve ailemiz için gerçekten sağlıklı mı? Alkali su, ters ozmoz faydalı mı? Enerjik Su içmemiz gerektiğini biliyor muydunuz? Bunları merak ediyorsanız mutlaka bu sayfayı okuyun :)

***************************

El yapımı, organik ve yenebilir anne-bebek bakım ve pişik kremimi gördünüz mü? Detaylar burada:
http://dogalanneyim.blogspot.com.tr/2013/07/hindistancevizi-yagl-ve-bocek-kovucu.html?m=1

***************************

Bana ulaşabileceğiniz linkler:

www.BasakPirtini.com

Doğal Annelik ile ilgili:
Doğal Anneyim Blogu: http://dogalanneyim.blogspot.com.tr
Milliyet Blog: http://blog.milliyet.com.tr/bashico
Facebook Doğal Anneyim Sayfası: www.facebook.com/dogalanneyim
Facebook Doğal Anneyim Grubu: www.facebook.com/groups/dogalanneyim
Instagram: www.instagram.com/dogalanneyim
Twitter: www.twitter.com/dogalanneyim
Youtube Başak Pirtini Kanalı: www.youtube.com/channel/UCRoKVtaVHmA48DsvW6Iid_A
Bilgi için e-posta: dogalanneyim@gmail.com

Enerjik Su ile ilgili:
Enerjik Su websitesi: http://enerjiksu.blogspot.com.tr
Facebook Enerjik Su Sayfası: https://www.facebook.com/enerjiksu/
Bilgi için e-posta: enerjiksu@gmail.com

Doğal yöntemlerle hayvan bakımı ile ilgili:
Bashico Blogu: http://bashico.blogspot.com.tr
Köpekler ve İnsanları Blogu: http://kopeklerveinsanlari.com
Facebook Hayvanlardan Mesajlar Sayfası: https://www.facebook.com/hayvanlardanmesajlar/
Instagram'da Hayvanlardan Mesajlar: www.instagram.com/hayvanlardanmesajlar

Başak Pirtini'den e-posta ile haber almak için e-bültene üyelik: 
http://eepurl.com/TeYdX

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder