Duygu Şifresi Seansı
Hayatınızı Duygu Şifresi yöntemi ile dönüştürmeye hazır mısınız?


Duygu Şifresi (Emotion Code) Seansı

Duygu Şifresi Seansları ile derin dokularınızda tutsak kalmış duygu enerjilerinden özgürleşebilirsiniz. Duygu Şifresi (Emotion Code) uygulaması, holistik hekim, konuşmacı ve Kayropraktör Dr. Bradley Nelson tarafından bulunmuştur. Duygu Şifresi, iç dünyanızdaki görünmez yüklerden kurtulabileceğiniz basit ve güçlü bir yoldur.

Duygu Şifresi çocukların dahi öğrenebileceği basit ve etkili bir yöntemdir. Eğer herkes bu yöntemi biliyor ve uyguluyor olsaydı dünya üzerindeki hastalıkların yüzde 90’ı kaybolur, savaşlar sona ererdi.” Dr. Bradley Nelson

Duygu şifresi auramızdaki renk tayfını düzene sokmak için oldukça işlevsel ve kolay bir yöntemdir.
Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için dogalanneyim@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.

Tutsak duygu enerjisi nedir?

Başımızdan geçen önemli olaylar bazı elektromanyetik enerjileri vücudumuzdaki dokularda hapseder. Böylece birtakım hislerimiz tutsak duygular haline gelir. Bu tutsak duygular Dr. Bradley Nelson'a göre stres kaynaklı ağrılara, organların kusurlu çalışmasına ve uzun süre kalırsa hastalıklara sebep olabilir. Tutsak duygular aynı zamanda düşüncelerimiz, seçimlerimiz ve başarılarımız üzerinde önemli etkiler oluşturur.

Anne karnındaki ilk gününüzden itibaren yaşadığımız her anı bilinçaltımız her his, ses, tat, koku ve görüntüyü kaydeder. Bu kayıtlar vücudunuza giren her virüs, bakteri, mantar, tüm yaralanmalarınız, bütün düşünceleriniz, duygularınız ve her hücrenizin tarihini ve kapsar. Bilinçaltı vücudunuzda barınan herhangi bir tutsak duygunun farkındadır ve bunun fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığınız üzerindeki etkilerini tam olarak bilir. Hepsi bilinçaltında kayıtlıdır. Bu kayıtlara girmek kişiye bedeni ve sağlığı hakkında çok önemli bilgiler verebilir. Duygu Şifresi yönteminde tutsak duygu enerjileri bilinçaltından bulunarak çıkarılır ve silinir.

Duygu şifresi hangi durumlar için kullanılabilir?

Tutsak duyguları serbest bırakmak genellikle fiziksel sorunların ve engellerin aniden ortadan kalkması, kötü seyreden ilişkilerin hızla düzelmesi gibi sonuçlar doğurur. Duygu şifresi kullanılarak desteklenecek durumlardan bazıları:

-Anne ve bebeğin yaşadığı doğum travması, düşük veya kürtaj
-Büyük acılar, sevilen kişi veya hayvanın kaybı, geçmeyen keder, ihmal ya da terk edilme
-Geçmeyen yorgunluk, depresyon, endişe, kızgınlık hali
-Kötü ilişkiler, yeni ilişkiler kuramama, boşanma, reddedilme
-Yeme bozuklukları, kilo sorunları, duyguların içselleştirilmesi
-Alerjiler, uzun süreli stres
-Korkular, olumsuz iç diyalog, kendine ya da başkalarına olumsuz önyargı
-Sebebi bulunamayan duygusal kaynaklı ağrılar ve acılar
-Yaşanan fiziksel ve duygusal travmaların izlerinin silinmesi
-Ev, İş ve okul hayatındaki stres, maddi zorluklar
-Özel kişiler hakkındaki tutsak duygular
-Fiziksel hastalıklara yol açabilecek stres

Tutsak kalmış duygular hem fiziksel, hem duygusal bir çok hastalığın ve ağrının görünmez sinsi sebepleridir.

            “Tutsak kalmış duygular acının en az yüzde 50’sini oluşturuyor.” Dr. Bradley Nelson

Önemli bilgi: Bu sayfada yer alan bilgiler Dr. Bradley Nelson'ın "Duygu Şifresi" isimli kitabında aktardığı bilgilerdir. Burada yer alan bilgiler doktor tavsiyesi yerine geçemez. Duygu Şifresi ile tutsak duygu enerjilerinin salınması doktor görüşü veya medikal tedavi yerine geçmez. Tutsak duygu enerjilerinin salınması vücudun kendi kendini iyileştirmesine destek olur. Tutsak duyguların serbest bırakılması büyük bir huzur, içsel denge ve mutluluk getirir. Eğer bir hastalığınız varsa öncelikle bununla ilgili doktorunuz ve sağlık personeli ile iletişimde olmanız gerekmektedir. Yazar ve yayınevi bu kitaptaki uygulamaların doğrudan veya dolaylı kayıp, kaza veya zarara sebep olan sonuçlarından sorumlu tutulamaz. 

“Geleceğin doktoru hiç ilaç vermeyecek fakat hastanın vücudunun bakımı, beslenmesi, hastalığın nedeni ve tedbirleri ile ilgilenmesini sağlayacak.” Thomas A. Edison

Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için dogalanneyim@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.
Kalp duvarı nedir?

Bilimadamları kalbin beyinden 5000 kat daha fazla elektromnyetik güç yaydığını bulmuşlar. Şükran, minnet, sevgi, neşe dolu olduğumuzda bu pozitif duygular kalbimizin bu enerjisinin daha fazla etrafa yayılmasına sebep oluyor. Bulunan başka bir şey de negatif modda ya da korku dolu olan birisinin kalbinin yaydığı elektromanyetik alan enerjisinin küçüldüğü yönünde. Bu kişi eğer kalbinde şükran, minnet, tutku ve neşe hisseden yani kalbi daha yüksek enerji yayan birisiyle aynı odaya konursa bir süre sonra onun kalbinin de enerjisi artıyor. Her iki kişinin biyolojik kalp ritmi bir süre sonra daha kuvvetli kalp enerjisi olana uyumlanıyor ve negatif duygusal durumda olan kişiyi sakinleştiriyor. Bu durum neden neşeli insanların bizi de neşeli yaptığını açıklıyor. Pek çok doğu öğretisi kalbin enerjisinin artırılması yönünde çalışmalar önerir. 

Dr. Bradley Nelson’ın yaptığı en önemli keşiflerden biri negatif tutsak duygu enerjilerinin genellikle kalbin etrafında toplandığını bulmasıdır. Tutsak duygular özgür bir biçimde sevmemizi, kendimizi sevdirmemizi engelleyen bir “kalp duvarı” yaratır. Kalp duvarı yetişkinlerde görüldüğü kadar kalpleri hassas, açık ve incinmeye müsait çocuklarda da görülür. Kalp duvarı enerjilerini kaldıran çalışma sonrasında kişilerin sevgi alıp verebilme kapasiteleri büyük şekilde artar. Kişinin çocuklarının, ailesinin yaşamları tamamen değişir. Bu çalışma 1 ya da 2 seans sürmektedir. Seansın etkisi genelde birkaç hafta içinde kendini gösterir. Kişinin hayatı bir yıl sonra bambaşka olur. Kalp duvarı kaldırıldıktan sonra çoğunlukla bir daha geri gelmez. Dr. Bradley Nelson danışanlarının yüzde 93'ünde kalp duvarı bulduğunu belirtmektedir. Kas testi kullanarak kalp duvarınız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Kalp duvarını sizin için anlattımDr. Bradley Nelson'ın kalp duvarı sunumu


Duygu şifresi seansının nasıl bir etkisi olur?

Yaşadığımız olayların izlerini terapilerle silmeye çalışsak da organlarımız olumsuz duygu enerjileriyle sarmalanmıştır, bunlar zamanın iyileştiremeyeceği yaralardır. Şu anki ilişkilerinizde farklı hissedip farklı davranmanıza, ve ilişkilerinizin bitmesine yol açabilirler. Tutsak duygular serbest bırakıldığında üzerinizden büyük bir yük kalkar ve hafif hissedersiniz.
Seans sırasında yıllarca dokularınızda kalan yoğun duygu enerjileri kas testi yöntemi ile bulunarak bir mıknatıs yardımıyla salınır. Bu duyguları bulmak için 60 negatif etki yaratan duygunun yer aldığı bir tablo kullanılır. Tutsak duygular salındıktan sonra kişi kendisini daha hafif hisseder. Seansın esas kişinin hayatı üzerindeki olumlu etkisi bazen birkaç gün ile birkaç ay içinde ortaya çıkar. Hayatı dönüşmeye başlar.


Duygu Şifresi yöntemi hayvanlarda da kullanılabilir mi?
Dr. Bradley Nelson kitabında özellikle hayvanlardaki duygu şifresi kullanımına özel bir bölüm ayırmıştır. Hayvanlar insanlardan daha hızlı ve etkili bir şekilde duygu şifresi yöntemini kullanarak yaşadıkları kaza, ayrılık, ameliyat, doğum gibi travmalardan kurtulabiliyorlar. Daha fazla okumak için Duygu Şifresi kitabını okumanızı öneririm.Duygu Şifresi seansı nasıl yapılıyor?

Duygu Şifresi seansları telefondan ya da görüntülü konuşma yaparak, veya yanyanayken yapılabilmektedir. Bir tutsak duygu nasıl bulunup temizlenir?
Duygu Şifresi kitabı

Dr. Bradley Nelson tutsak duygularla ilgili bu keşfini “Duygu Şifresi” adlı kitabında klinik çalışmaları sırasında kaydettiği gerçek olay örnekleriyle anlatmaktadır. Kitabın İngilizcesi www.emotioncodeoffer.com dan ücretsiz indirilebilir. 

Duygu Şifresi Grup çalışması
Duygu şifresi ile teketek olduğu gibi grup olarak da geçmiş travmalar, korkular ve yaşanan olayların negatif tutsak duyguları nazik bir şekilde temizlenebiliyor. Çalışma gruptaki kişi sayısına göre 1 saat kadar sürüyor. Travmatik veya üzücü bir çalışma değil. Çocuklar da yapabilir. Hep birlikte şifalanmaya ve potansiyelinizi yaşamaya hazır mısınız? Hem Duygu Şifresi ile tanışmanız hem de şifalanabilmeniz için Pazartesi geceleri 22.00'da duygu şifresi online grup çalışması yapıyoruz. 

Google hangouts ya da skype üzerinden 8-10 kişilik gruplarla bu çalışmayı internetten yapıyoruz. Katılım payını öğrenmek ve yer ayırtmak için dogalanneyim@gmail.com üstünden bana e-posta gönderebilirsiniz. Yalnız acele edin gruplar çabuk doluyor 😊

Duygu Şifresine katılım nasıl oluyor?
Katılım için gerekli olan sadece 1 bardak enerjik su, bir buzdolabı mıknatısı ve tabii şifalanma niyeti! Her yaştan kişiler bu çalışmaya katılabilirler. Duygu şifresi çalışmasının hamilelikte yapılması önerilmemektedir.


Işılay Gedik ile birlikte Duygu Şifresini konuştuk...

Duygu Şifresi Seansı alanların yorumları

“Benim Doğal Anneyim Blogu Yazarı Başak Pirtini ile tanışmam lohusalığımın ilk dönemine yani 2010 yılına denk geldi. O dönemde Doğal Anneyim facebook grubunu takibimle birçok önemli konudan Başak sayesinde haberdar olmuştum. İlgiyle grubun postlarını takip ediyor ve uygulamaya çalışıyordum. Sonrasında Başak ile yüzyüze tanışma fırsatım 2014 senesinde oldu. Son 3 senedir benim kişisel gelişimime ciddi faydası olduğunu düşünüyorum. Son dönemde bende gerçekleştirdiği kalp duvarı çalışması ardından işyerinde 2.5 senedir devam eden ve beni ciddi anlamda iç dünyamda üzen konularla yüzleşmek ve sonuçlandırmak gücünü buldum. Çalışmanın ardından sanki bir ok yerinden fırladı ve ben son derece mantıklı şekilde üzerimdeki stresi üzerimden atmayı başardım. Bunun için yürekten çok teşekkür ediyorum. Şu an hali hazırda hala birlikte bazı konularda Başak'dan destek alıyorum ve ciddi faydasını görüyorum.”
Duygu şifresi ve kalp duvarı seansları sonrasında Ebru Baykal, İnşaat Yüksek Mühendisi

************

“Sevgili Başak'a özel teşekkür; …arada birkaç doğal yaşam insanı bir araya kahvaltı etmeye geliyoruz. Dün evimde ağırladım birkaç sevgili hanımı. Herkes gittikten sonra Başak'ın benim için uyguladığı 'DUYGU SALIMI' inanılmaz güzel sonuçları olan, kendimi çoook hafiflemiş hissettiğim bir uygulama idi.  Başak bunun için sana nasıl teşekkür etsem az doğrusu. Hep sevgiyle kal...  Yüreğimizi de iyileştirmek hem de doğal yollarını bilmek çok önemli.”

Kalp duvarı seansı sonrasında Ayla Tığlı, www.yesilev.org

************

"Evet Başakcığım bugün bana harika bir çalışma yaptı. Beden çok katmanlı bir oluşum ve duygu bedeni üzerinde çok pratik ve hızlı bir teknikle çalışıyor. Bilinçli farkındalık ve birçok enerji çalışmasıyla çok aşama kaydediyoruz.  Evet ve bununla birlikte auramdaki tozları süpürdü canım arkadaşım. Ve önce bütün barlarım çalışmaya başladı. Bakalım bu ne yarattı/yaratacak? Olmayı seçtiğin katkı için varlığına minnet Başakcığım. En güzeli de uzaktan da çalışılabiliyor olması. Bundan daha iyi neler mümkün?"

Kalp duvarı seansı sonrasında Aynur Özdal, Access Bars Eğitmeni, Yaşam Koçu, NLP Uzmanı
https://www.facebook.com/GNOSEI-SEAUTON-126991167410444/

************

“Başak Yaykın Pirtini bir duygu şifresi seansıyla tüm hayatımı değiştirdi. Atalarımdan gelen ve asla reiki, nlp, eft gibi başka bir teknikle bulamayacağım tutsak kalmış duyguyu duygu şifresi seansıyla bulduk ve tamamen auramdan uzaklaştırdık. Artık aynı sorunu tekrar tekrar yaşamam gerekmiyor. Eğer sizde bazı sorunlardan muzdaripseniz duygu şifresi ve Başak Yaykın Pirtini çözüm için en iyi kombinasyon...”
Duygu şifresi seansı sonrasında Sinem Oktay, İç Mimar ve Feng Shui Uzmanı, www.sinemoktay.comhttps://m.facebook.com/SoFengShuiVeIcMimarlik/

************


"Hayatımda tanıdığım en olağanüstü kadın. Yine ilmek ilmek işlemiş birşeyler. Boş durmayı sevmez ve yaptığı herşey bir öncekinden daha da iyi olarak katlanarak büyür. Herkes gibi yaşamaz bir günün 24 saatini. O 24 saate neler sığdırdığını bir bilseniz hatta bazen uyku bile olmadan , aslında yaşamadığınızı fark edersiniz. Elimden gelse herkesin hayatına ondan bir parça koymak isterim (her ne kadar paylaşmayı sevmesem de :)) Bir insan herşey olabilir mi demeyin. Onu biraz takip edin ve onun neler olabildiğini ve sizi de nelere dönüştürebileceğini görün."

Duygu Şifresi ve Hayvanlarla İletişim Seansı sonrası, Hazal Başak Ö., İnşaat Mühendisliği Öğrencisi


************

"Koyu çok koyu gri bulutlar aralarına açık grileri de almışlar, 
Açıklar daha hızlı hareket ediyor muzipçe, 'değiş tonton' demiş biri :) 

Aşağıda siyah deniz bir durgun göl, 

Hep fotoğraftır, içindesin şimdi balık olmuş uçuyorsun sakin sakin

Heybeli de yağmur var, sırtlara sis inmiş, 

Islak,  bu sefer taze orman kokusunu taşıyor denizin taaa orta yerine,
Ilık su uçan balığı sevgiyle sarıyor, kayıyorsun...

Burgazada da büyülü sabahtan ...

20 yıl sonra tekrar derinlerde yüzmeye başladım ve bugünkü çok gerçek gerçeküstü ortama  da kendimi kaptırdım. ..

Canım  Başak Pirtini, Eser'in derinlerde yüzme korkusuyla ilgili tutsak duygusu var mı? Silebilir miyiz? Yerine ne koymak istersin? O zaman 'topla topla koy kalbinin üstüne' diye diye sora sora bilinçaltımı bayağı hafifletmiş, sağol dost tüm ince uğraşıların için :) bir kere göz göze diğerlerinde telefonda  bazen 2 saat süren 6-7 seansdan sonra kalp duvarlarımı yıkmış, tutsak duygularımdan arınmış hafiflemiş hissediyorum, korkularıma kadar geldik,kendimi seyrediyorum, bu hafif Eser i seviyorum ve sanırım o da dostlardan olumlu telkinlere çok açık :) Daha iyisi için neler mümkün? :)"

Duygu Şifresi ve Kalp Duvarı seansları sonrası Eser Ö., Bahçıvan

Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için dogalanneyim@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.

Bilinçaltı hakkında daha fazla okumak için Petek Kitamura'nın bu yazısına bakabilirsiniz.

***************************
Bana ulaşabileceğiniz linkler:

www.BasakPirtini.com

Doğal Annelik ile ilgili:
Doğal Anneyim Blogu: http://dogalanneyim.blogspot.com.tr
Milliyet Blog: http://blog.milliyet.com.tr/bashico
Facebook Doğal Anneyim Sayfası: www.facebook.com/dogalanneyim
Facebook Doğal Anneyim Grubu: www.facebook.com/groups/dogalanneyim
Instagram: www.instagram.com/dogalanneyim
Twitter: www.twitter.com/dogalanneyim
Youtube Başak Pirtini Kanalı: www.youtube.com/channel/UCRoKVtaVHmA48DsvW6Iid_A
Bilgi için e-posta: dogalanneyim@gmail.com

Enerjik Su ile ilgili:
Enerjik Su websitesi: http://enerjiksu.blogspot.com.tr
Facebook Enerjik Su Sayfası: https://www.facebook.com/enerjiksu/
Bilgi için e-posta: enerjiksu@gmail.com

Doğal yöntemlerle hayvan bakımı ile ilgili:
Bashico Blogu: http://bashico.blogspot.com.tr
Köpekler ve İnsanları Blogu: http://kopeklerveinsanlari.com
Facebook Hayvanlardan Mesajlar Sayfası: https://www.facebook.com/hayvanlardanmesajlar/
Instagram'da Hayvanlardan Mesajlar: www.instagram.com/hayvanlardanmesajlar

Başak Pirtini'den e-posta ile haber almak için e-bültene üyelik: 
http://eepurl.com/TeYdX